Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλ*Latest imagesΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΚυρ 13 Απρ 2008, 10:03

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΤετ 16 Απρ 2008, 08:28

ένας φίλος,
ήταν ανάγκη να πάει στην Κύπρο???? Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 21 Απρ 2008, 08:08

ύπνος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tzoufaki
Super memper Greek love
Super memper Greek love
tzoufaki


Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 719
Ηλικία : 43
περιοχη : germany
Registration date : 10/05/2008

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΚυρ 11 Μάης 2008, 11:33

i Elladitsa eidika twra Pou kalokairiazi..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 09 Ιουν 2008, 16:22

αυτος τα μεσημερια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolis
Admin
Admin
nikolis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4978
Ηλικία : 355
περιοχη : trikala
Registration date : 21/10/2007

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 09 Ιουν 2008, 16:32

ΕΝΑ ΔΡΟΣΕΡΟ ΑΕΡΑΚΙ...............ΑΝΕΜΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://forum.erwta.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 09 Ιουν 2008, 16:39

ένα εκμέκ :shock:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 09 Ιουν 2008, 16:46

AnEmOs έγραψε:
ένα εκμέκ :shock:

οχι η σοκολατοπιτα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 09 Ιουν 2008, 16:48

KAI APO AFTIN THELO THELO GLIKO TORA MEXI PIASI ENA PRAGAMA THA FAO OLA TA PAGOTA STO TELOS CXAXAXXA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 09 Ιουν 2008, 17:21

AnEmOs έγραψε:
KAI APO AFTIN THELO THELO GLIKO TORA MEXI PIASI ENA PRAGAMA THA FAO OLA TA PAGOTA STO TELOS CXAXAXXA

να παρεις παγωτο σοκολατα και πατατακια με αλατι...και να αφισεις λιγο το παγωτο να λιωσει και να το τρως με τα πατατακια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 09 Ιουν 2008, 23:05

soko_freta έγραψε:
AnEmOs έγραψε:
KAI APO AFTIN THELO THELO GLIKO TORA MEXI PIASI ENA PRAGAMA THA FAO OLA TA PAGOTA STO TELOS CXAXAXXA

να παρεις παγωτο σοκολατα και πατατακια με αλατι...και να αφισεις λιγο το παγωτο να λιωσει και να το τρως με τα πατατακια!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχα
βλεπο εισε σεφ χιχιχιχι
μου λοιπουν διακοπες hello
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΤρι 10 Ιουν 2008, 11:38

μου λειπει λιγη κουβεντουλα!!!

εσενα??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΤρι 10 Ιουν 2008, 11:40

βασικα μιλαο πολυ χαχα

μου λειπει 1.000.000 ευρω
Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΤρι 10 Ιουν 2008, 11:41

και εμενα....

αλλα μου λειπει και η κατανόηση!1!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΤρι 10 Ιουν 2008, 11:42

αμα την βρεις στηλε και απο εδω κανα κοματι χαχαχα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΤρι 10 Ιουν 2008, 11:46

ναι αμε...

μου λειπει η κρητη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΤρι 10 Ιουν 2008, 12:04

μου λειπει μου λειπει..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolis
Admin
Admin
nikolis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4978
Ηλικία : 355
περιοχη : trikala
Registration date : 21/10/2007

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΠαρ 13 Ιουν 2008, 23:48

pswnio έγραψε:
μου λειπει μου λειπει..........


και εμενα μου λειπει και το ξερει.........................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://forum.erwta.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΠαρ 13 Ιουν 2008, 23:58

το γέλιο σου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolis
Admin
Admin
nikolis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4978
Ηλικία : 355
περιοχη : trikala
Registration date : 21/10/2007

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 00:02

katerinaki έγραψε:
το γέλιο σου...


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://forum.erwta.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 01:37

esi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 10:00

σε περιμενα,αλλα δεν ηρθες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 10:35

ήρθα και έφυγες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolis
Admin
Admin
nikolis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4978
Ηλικία : 355
περιοχη : trikala
Registration date : 21/10/2007

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 10:55

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; 20811zn5dnigcm9
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://forum.erwta.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 10:57

nikos έγραψε:
Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; 20811zn5dnigcm9


66991
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolis
Admin
Admin
nikolis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4978
Ηλικία : 355
περιοχη : trikala
Registration date : 21/10/2007

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 11:01

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; 710543momg2cn3pv
Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; 1137436z5tdqm5zam
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://forum.erwta.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 11:09

nikos έγραψε:
Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; 710543momg2cn3pv
Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; 1137436z5tdqm5zam


θέλω και εγω Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 19:38

λευτα και διακοπες Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 21:00

pswnio έγραψε:
λευτα και διακοπες Razz


+1
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 21:02

Λευτα και διακοπες Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 22:42

η αγκαλιά σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 22:43

η παρουσια σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 23:13

διακοπές
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΣαβ 14 Ιουν 2008, 23:14

μονη θα πας?Γιατι και μενα μου λειπουν.Παμε μαζι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolis
Admin
Admin
nikolis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4978
Ηλικία : 355
περιοχη : trikala
Registration date : 21/10/2007

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΚυρ 15 Ιουν 2008, 15:08

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; TΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; MΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; RΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; MΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; U
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://forum.erwta.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΚυρ 15 Ιουν 2008, 20:56

ο ψιψινελ!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΚυρ 15 Ιουν 2008, 21:17

nikos έγραψε:
Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; TΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; MΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; RΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; MΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; U
kai mena to diko mou Crying or Very sad Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΚυρ 15 Ιουν 2008, 23:27

και μενα το δικο μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΚυρ 15 Ιουν 2008, 23:27

και μενα το δικο μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolis
Admin
Admin
nikolis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4978
Ηλικία : 355
περιοχη : trikala
Registration date : 21/10/2007

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΚυρ 15 Ιουν 2008, 23:32

dj_aNeMoS έγραψε:
nikos έγραψε:
Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; TΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; MΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; RΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; MΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; U
kai mena to diko mou Crying or Very sad Laughing

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; KΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; IΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; MΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; NΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; A
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://forum.erwta.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 16 Ιουν 2008, 00:13

τι πάθατε με τα μωρά σας σήμερα όλοι και όλες???? Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolis
Admin
Admin
nikolis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4978
Ηλικία : 355
περιοχη : trikala
Registration date : 21/10/2007

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 16 Ιουν 2008, 00:17

einai i mera tou morou simeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://forum.erwta.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 16 Ιουν 2008, 10:54

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 16 Ιουν 2008, 11:23

το Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; MΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; WΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; RΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; MΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; U
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolis
Admin
Admin
nikolis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4978
Ηλικία : 355
περιοχη : trikala
Registration date : 21/10/2007

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 16 Ιουν 2008, 11:26

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; TΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; GΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; LΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; IΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; O

Κομμάτια μού ‘κανες την καρδιά, μα δεν παραπονούμε και τα κομμάτια θα γενούν καρδιές κι αυτές να σ’ αγαπούνε
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://forum.erwta.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 16 Ιουν 2008, 12:38

esi
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolis
Admin
Admin
nikolis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4978
Ηλικία : 355
περιοχη : trikala
Registration date : 21/10/2007

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 16 Ιουν 2008, 12:40

dj_aNeMoS έγραψε:
esi

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; DΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; IΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; MΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; IΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; PΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; NΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; TΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; A
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://forum.erwta.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 16 Ιουν 2008, 12:42

nikos έγραψε:
dj_aNeMoS έγραψε:
esi

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; DΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; IΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; MΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; IΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; PΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; NΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; TΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; A
min ksana valis afta ta kounimena gramata mia ora thelo na do ti grafis zalizome xaxax
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nikolis
Admin
Admin
nikolis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4978
Ηλικία : 355
περιοχη : trikala
Registration date : 21/10/2007

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 16 Ιουν 2008, 12:43

dj_aNeMoS έγραψε:
nikos έγραψε:
dj_aNeMoS έγραψε:
esi

Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; DΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; OΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; IΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; MΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; IΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; EmptyΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; PΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; AΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; NΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; TΜου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; A
min ksana valis afta ta kounimena gramata mia ora thelo na do ti grafis zalizome xaxax

an einai etsi k zalizese olo tetoia tha valo
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://forum.erwta.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;   Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;; I_icon_minitimeΔευ 16 Ιουν 2008, 12:54

αυτό δεν είναι δίκιο εγώ δεν σου κάνω πονηριές
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μου λείπει ... Τι σου λείπει ;;;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ-
Μετάβαση σε: