Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλ*Latest imagesΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

 

 χρονια πολλα κατερινα(admin)

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
nikolis
Admin
Admin
nikolis


Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 4978
Ηλικία : 355
περιοχη : trikala
Registration date : 21/10/2007

diafora sxolia
sxolia:
sxolia:
sxolia:

χρονια πολλα κατερινα(admin) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: χρονια πολλα κατερινα(admin)   χρονια πολλα κατερινα(admin) I_icon_minitimeΠεμ 14 Αυγ 2008, 10:33

Αυτο το φορουμ το ξεκινησα την Sun 21 Oct 2007..εκανα τι εκανα μονος δεν λεω μπηκανε και καποια αλλα μελλοι μετα αλλα στο να βοηθησουν τους ητανε δυσκολο γιατι δεν γνωριζανε το πως λειτουργει...
και εκει που ημουν ετοιμος να τα παρατησω ολα ξαφνικα την Fri 28 Mar 2008 εκανε εγγραφη ενα κοριτσι απο σαλονικη το
κατερινακι ειδα πως της αρεσε το φορουμ και η ιδεα να κανουμε κατι καλο γι'αυτο και με την βοηθεια της στηθηκε κατι πολυ ωραιο......το φορουμ αυτο το αγαπω οπως και η κατερινα και θελουμε να παραμεινει ζωντανο και ευχαριστουμε ολα τα παιδια που ειναι εδω και βοηθανε και το αγαπανε οπως και εμεις...σημερα εχει την τιμητικη της ειναι τα πρωτα της γενεθλια στο φορουμ και εγω απο την καρδια μου θελω να της ευχηθω χρονια πολλα και να ειναι πολυχρονη....να δινει γελιο και χαρα σε ολους με την αγαπη της


χρονια σου πολλα κατερινακι να τα χιλιασεις γιατι εισαι πλεον στα 100
φιλια


ΝΙΚΟΣ




zwani.com myspace graphic commentszwani.com myspace graphic comments


Έχει επεξεργασθεί από τον/την nikolis στις Παρ 15 Αυγ 2008, 02:20, 2 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://forum.erwta.gr
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



χρονια πολλα κατερινα(admin) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρονια πολλα κατερινα(admin)   χρονια πολλα κατερινα(admin) I_icon_minitimeΠαρ 15 Αυγ 2008, 02:15

χρονια πολλα κατερινα(admin) 1215970107_IMG1642


πολύχρονη κατερινάκι σου εύχομαι ότι καλύτερο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



χρονια πολλα κατερινα(admin) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρονια πολλα κατερινα(admin)   χρονια πολλα κατερινα(admin) I_icon_minitimeΠαρ 15 Αυγ 2008, 19:13

Smile Κατερινάκι μου, χρόνια πολλα και καλα.
Σου ευχομαι υγεία , χαρά , ευτυχία και παντου και πάντα επιτυχίες.
Να εισαι παντα χαρουμενη κι ευτυχισμενη, να χαιρεσε αυτους π' αγαπάς και να σε χαίρονται αυτοι που σ' αγαπούν.


χρονια πολλα κατερινα(admin) 0_birthday_faery_kids
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



χρονια πολλα κατερινα(admin) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρονια πολλα κατερινα(admin)   χρονια πολλα κατερινα(admin) I_icon_minitimeΚυρ 17 Αυγ 2008, 22:49

Το πιο σημαντικό στα φόρουμ είναι η επικοινωνία, η συμμετοχή στην καθημερινότητα του άλλου.

Ποστάρω σημαίνει επικοινωνώ. Ανταλλάζω απόψεις, ενημερώνομαι αλλά και ταξιδεύω. Στο μυαλό και στον κόσμο ενός άλλου αλλά και τόσο ίδιου.

Κι αυτό με επηρεάζει.

Θετικά ή αρνητικά.

Τελικά αυτή η επαφή αναδεικνύει την συντροφικότητα και την τρυφερότητα μεταξύ μας. Την ευγένεια ψυχής που δεν μοιράζει τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο από ανθρωπιά, το καλύτερο υλικό που κουβαλάμε μέσα μας.

Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας, καταφέρατε να με συγκινήσετε....

Όλους μαζί και τον καθένας σας χωριστά!!!



Μου δόθηκε η ευκαιρία να γνωριστώ και εκτός δικτύου με πολύ κόσμο και σε μαζικές συναντήσεις και σε προσωπικό επίπεδο.

Είναι συγκινητικό όταν διαπιστώνεις ότι αυτό που έχεις απέναντί σου σαν κείμενο και σαν ψυχή ανταποκρίνεται στην επαφή μαζί του και στην εικόνα του.

Το ίδιο κι εσύ για εκείνους.



Ευχή μου???

Του χρόνου να είμαστε πολύ περισσότεροι και περισσότερες και αυτή την ημέρα

να τα πίνουμε δίπλα σε μία παραλία κοιτώντας την αυγουστιάτικη πανσέληνο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



χρονια πολλα κατερινα(admin) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρονια πολλα κατερινα(admin)   χρονια πολλα κατερινα(admin) I_icon_minitimeΚυρ 17 Αυγ 2008, 22:53

χρονια πολλα κατερινα(admin) 018
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης
Anonymous



χρονια πολλα κατερινα(admin) Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: χρονια πολλα κατερινα(admin)   χρονια πολλα κατερινα(admin) I_icon_minitimeΔευ 18 Αυγ 2008, 09:03

Νίκο μου

ας είναι τα ματάκια σου πάντα έτσι όμορφα και η καρδιά έτσι πάντα γεμάτη από αγάπη!!

Η ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ!!!!

Σ' ευχαριστώ που στάθηκες δίπλα μου όλους αυτούς τους μήνες και που με ανέχθηκες...

Φιλιαααααααααααα

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
χρονια πολλα κατερινα(admin)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕΛΩN-ΦΤΙΑΞΤΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΠΡΟΦΙΛ :: Κάνε μια ευχή-
Μετάβαση σε: